Ferie Zimowe z Portalem Tatrzańskim

Autor zdjęcia: Fotolia


Termin 21.01.2019 - 26.01.2019

Zapisz się!

Szukasz pomysłu na ferie? Zapraszamy Cię na sześć wyjątkowych dni pod Tatrami. Nie może być lepszego miejsca na zimowy odpoczynek jak Zakopane! Podczas pobytu w zimowej stolicy Polski czeka Cię wiele atrakcji, nie przegap takiej okazji i wypocznij od codzienności w urokliwej górskiej scenerii. Nie będziesz musiał się przejmować niczym, bowiem to my zajmujemy się pełną organizacją! Po prostu przyjedź i odpoczywaj.

Opis ferii

Wyjazd do Zakopanego to świetny pomysł na ferie. Podczas wyjazdu Portal Tatrzański gwarantuje dobrą zabawę i różnorodne formy rozrywki. Z nami na pewno nie będziesz się nudzić! Poznasz smak zimowych wycieczek w Tatry, spróbujesz narciarstwa lub podszkolisz swoje umiejętności w tym sporcie. Odpoczniesz od zgiełku, tysiąca spraw i zrelaksujesz się po wysiłku fizycznym na termach. W dodatku będziesz miał okazję poznać nowych ludzi i razem z nimi bawić się przy kapeli góralskiej. Wśród atrakcji zimowych nie mogło też zabraknąć góralskiego kuligu z prawdziwego zdarzenia i wspólnej zabawy przy ognisku. Ferie zimowe z Portalem Tatrzańskim to nie tylko zabawa, udasz się z nami na wycieczki w Tatry, gdzie pod czujnym okiem Przewodnika Tatrzańskiego. Zapoznasz się z zimowym zagrożeniem gór, oraz dowiesz się wielu ciekawych rzeczy o zwiedzanych miejscach. Czeka Cię więc sześć niezwykłych i niezapomnianych dni w zimowej stolicy Polski! 

Terminy:
21-26.01 - Pensjonat Halny
28.01 – 02.02 – Pensjonat u Teresy
4-9.02 - Pensjonat Ostoja
18-23.02 – Pensjonat u Teresy

Ferie odbywają się w sprawdzonych Pensjonatach, gdzie już wcześniej mieliśmy okazję Was gościć! Czekają na Was zatem sprawdzone miejsca i domowe, przepyszne jedzenie!

Wybrany przez Ciebie termin odbędzie się w Pensjonacie Halny, który położony jest przy ulicy Rybkówka na Olczy. To spokojna i cicha lokalizacja. Do sklepu spożywczego jest zaledwie kilka minut spacerem, a stok narciarski na Harendzie znajduje się około 2 kilometry od Pensjonatu. Do Krupówek lepiej dojechać komunikacją miejską lub busem z przystanku znajdującego się po drugiej stronie ulicy. Halny to nowoczesny obiekt, który został oddany do użytku w 2016 roku, dzięki czemu gwarantuje wysoki komfort wypoczynku.  

Program Ferii Zimowych z Portalem Tatrzańskim

Dzień 1
do 13:00 - Przyjazd i meldunek gości
13:30 - spotkanie przed Pensjonatem, wyjście na zwiedzanie Zakopanego wraz z Przewodnikiem Tatrzańskim
18:00 – obiadokolacja w Pensjonacie
od 20:00 - integracja
 
Dzień 2
8:00 – śniadanie 
9:00 – wyjazd sprzed Pensjonatu do Kuźnic
W trakcie dnia wycieczka z Przewodnikiem Tatrzańskim na Halę Gąsienicową oraz Czarny Staw Gąsienicowy
17:00 – obiadokolacja
20:00 – Kulig oraz ognisko z kiełbaskami
 
Dzień 3
8:30 – śniadanie
10:00 – wyjazd na Termy Chochołowskie
17:00 – obiadokolacja
20:00 – Impreza z kapelą góralską
 
Dzień 4
8:30 – śniadanie
Tego dnia do wyboru wycieczka w góry lub wyjazd na narty!
9:30 – zbiórka przed Pensjonatem w przypadku wyjścia w góry. Tego dnia udamy się na Sarnią Skałę
11:30 – zbiórka przed Pensjonatem w przypadku wyjazdu na narty
Uwaga! - zorganizowanie dla grupy odbywa się tylko jedna opcja!
17:00 – obiadokolacja
Następnie po tylu emocjach wolny wieczór
 
Dzień 5
7:00 – śniadanie
7:50 – zbiórka przed Pensjonatem
8:00 – wyjazd z Przewodnikiem Tatrzańskim nad Morskie Oko
17:00 – obiadokolacja
20:00 – konkurs wiedzy tatrzańskiej oraz podsumowanie wyjazdu
 
Dzień 6
 9:00 – śniadanie
Wymeldowanie do godziny 11:00

Cena: 599 zł / os

Cena dla członków Klubu Tatrzańskiego: 569 zł (Przy rejestracji na wycieczkę należy w polu "Uwagi" podać numer Karty Członkowskiej. Jest to warunkiem niezbędnym do uznania rabatu!)

W obydwu przypadkach wymagana jest wpłata zadatku w wysokości 300 zł do 5 dni od dokonania zapisu. Drugą ratę należy wpłacić 21 dni przed terminem wydarzenia.

Uwagi

Cena zawiera: noclegi, wyżywienie: śniadanie oraz obiadokolację, przejazdy z Zakopanego do wszystkich atrakcji, bilety wstępu do TPN, opiekę uprawnionych Przewodników Tatrzańskich podczas wycieczek, imprezę z kapelą góralską, opiekę koordynatora Portalu Tatrzańskiego oraz kulig wraz z poczęstunkiem.

Cena nie zawiera biletów na stok narciarski oraz termy. W przypadku term organizujemy bilety grupowe.

Potrzebne wyposażenie:
 
Na wyjazd, ze względu na jego intensywny przebieg należy zabrać także wiele przydatnych rzeczy takich jak:
• Raczki (mogą okazać się niezbędne podczas wycieczek w góry, jeżeli nie masz jeszcze raczków, a zapisałeś się na wyjazd i opłaciłeś zadatek masz możliwość zakupu ich w naszym sklepie z rabatem 25%. Więcej szczegółów dostaniesz w mailu organizacyjnym lub zapytaj o nie telefonicznie: 534 77 21 31 lub mailowo: sklep@portaltatrzanski.pl)
• Plecak 20 litrów na jednodniowe wycieczki
• Krem z filtrem 
• Termos na ciepłe napoje
• Kijki trekkingowe (mogą okazać się bardzo przydatne podczas wycieczek, ale nie są niezbędne)
• Okulary przeciwsłoneczne (ochrona oczu przed promieniami odbijanymi przez śnieg)
• Ubrania na wyjścia górskie, narty oraz kulig (kilka par ciepłych, grubych skarpet, solidna czapka oraz rękawiczki – te najlepiej wodoodporne, getry, spodnie – w przypadku solidnych getrów, nie muszą być to spodnie grube, a zwykłe trekkingowe, dwie ciepłe koszulki termoaktywne, gruby polar lub kurtka puchowa, kurtka od wiatru, zalecamy także chustę 3w1, która zimą dobrze sprawdza się jako szalik czy kominiarka)


UWAGA! Prosimy pamiętać, że każdy inaczej znosi zimno, dlatego powyższy wykaz to tylko sugestie. W przypadku wątpliwości zapraszamy do kontaktu indywidualnego, gdzie z chęcią porozmawiamy i pomożemy, aby na wyjeździe było wszystko to, co być powinno. 


• Ubiór standardowy do pensjonatu 
• Ogrzewacze chemiczne do rąk, stóp oraz całego ciała (mogą okazać się bardzo przydatne podczas wycieczek, kuligu czy jazdy na nartach)
• Strój kąpielowy oraz klapki (niezbędne na termy!)

Uwaga! Wyjazd ma „luźny” charakter, dlatego każdy uczestnik może zagospodarować swój czas wedle własnych oczekiwań. Portal Tatrzański zapewnia Państwu wycieczki z Przewodnikami, integracje, kulig, kapelę góralską oraz dowóz na termy i stoki. To z czego i ile chcą Państwo skorzystać zależy już od własnych preferencji. Wiek uczestnika nie ma znaczenia. W imprezie mogą uczestniczyć dzieci i młodzież pod opieką dorosłych – dlatego zapraszamy wszystkich: rodziny, studentów, emerytów, pary czy osoby pojedyncze – wszyscy będą zadowoleni i znajdą kompanów do wspólnych rozmów.

PREFERENCJE ODNOŚNIE PRZYDZIAŁU POKOI PROSIMY WPISYWAĆ W POLU "UWAGI" W FORMULARZU REJESTRACYJNYM. JEŚLI PRZYJEŻDŻASZ SAM, PODAJ SWÓJ WIEK, ABYŚMY MOGLI DOBRAĆ ODPOWIEDNIE OSOBY DO TWOJEGO POKOJU.

W przypadku rezerwacji miejsc dla więcej niż jednej osoby prosimy o wypełnienie formularza osobno dla każdego uczestnika!

Zapisz się! Wróć na Portal Tatrzański Wróć do listy wycieczek