Majówkowy Obóz Wędrowny po Tatrach

Autor zdjęcia: Grzegorz Szarek / Portal Tatrzański


Zobacz terminy

Aktywna Majówka w Tatrach? Brzmi dobrze? Masz dość nudy i chciałbyś spędzić czas wraz z rodziną podczas aktywnych, górskich wycieczek? A poza tym poznać nowych ludzi? Jeżeli tak, to świetnie trafiłeś. Majówkowy Obóz Wędrowny po Tatrach  to idealne rozwiązanie dosłownie dla każdego! My zadbamy o detale, a Ty po prostu się zrelaksujesz. W trakcie weekendu odbędziemy trzy wycieczki górskie z przewodnikami i spędzimy wspólnie czas piekąc kiełbaski nad ogniem. Fantastycznie? No jasne!

Nocować będziemy w Zakopanem, w pensjonacie słynącym z przepysznego, domowego jedzenia. Dokładnie tak - własnej roboty chleb, pasztet i inne świeże produkty - właśnie to doda nam sił na długie wędrówki. Przyjedź i przekonaj się sam!

 

Plan wyjazdu:

 

Dzień 1:

- Meldunek gości od godziny 15:00

- 17:00 Obiadokolacja w Pensjonacie

- Od 20:00 integracja uczestników, wieczór zapoznawczy oraz omówienie planu wyjazdu przez koordynatora Portalu Tatrzańskiego

 

Dzień 2:

- 7:00 śniadanie

- 8:00 zbiórka przed Pensjonatem i wyjazd na wycieczkę

Tego dnia udamy się nad Morskie Oko, a jeżeli warunki na to pozwolą to wejdziemy dodatkowo nad Czarny Staw pod Rysami. Wycieczka jest długa, ale bardzo piękna, bowiem to jeden z najładniejszych zakątków całych Tatr. Długość trasy wynosi: 16 km (Morskie Oko), 21 km (Czarny Staw), czas przejścia z przerwami:  od 6 do 8 godzin.

- 17:00 obiadokolacja

- 20:00 ognisko z kiełbaskami

 

Dzień 3:

- 8:00 śniadanie

- 9:00 zbiórka przed Pensjonatem i wyjazd na wycieczkę

Tym razem udamy się na Halę Gąsienicową oraz nad Czarny Staw Gąsienicowy. To miejsce rozkocha w sobie każdego miłośnika Tatr. Długość trasy: 12 km,  czas przejścia z przerwami: od 6 do 7 godzin

- 17:00 Obiadokolacja

 

Dzień 4:

- 8:00 śniadanie

- 9:00 zbiórka przed Pensjonatem i wyjazd na wycieczkę

Ostatniego dnia udamy się do doliny poszukiwaczy skarbów, czyli do Doliny Kościeliskiej. Przejdziemy przez Jaskinię Mroźną oraz Wąwóz Kraków, a potem odpoczniemy w schronisku i wrócimy na parking. Długość trasy: 13 km, czas przejścia z przerwami: 6 godzin

Po powrocie na parking zakończenie Majówki


Ilość uczestników: 20

Cena: 699 zł 

Cena dla Członków Klubu Tatrzańskiego: 665 zł 

Cena zawiera: trzy noclegi z wyżywieniem (śniadania, obiadokolacja), przejazdy na miejscu, bilety do TPN, bilety do Jaskini Mroźnej, ognisko z kiełbaskami, wycieczki z przewodnikami, opiekę koordynatora Portalu Tatrzańskiego

Miejsce noclegu: Pensjonat Teresa, Harenda 27A

 

WYCIECZKA DLA DZIECI I DOROSŁYCH!

 

Co ze sobą zabrać:

- Plecak 15/20 litrów na wycieczki

- Krem z filtrem

- Termos na ciepłe napoje

- Okulary przeciwsłonecznie

- Ubrania na wyjścia górskie – ciepły polar, kurtka, spodnie, skarpety, buty w góry – zabierz także czapkę i rękawiczki, w maju naprawdę potrafi być chłodno na szlakach. 

UWAGA! Prosimy pamiętać, że każdy inaczej znosi temperaturę, czy to niższą, czy wyższą – dlatego powyższy wykaz to tylko sugestie.

- Ubrania do pensjonatu

 

Uwaga! Wyjazd ma „luźny” charakter, dlatego każdy uczestnik może zagospodarować swój czas wedle własnych oczekiwań. Portal Tatrzański zapewnia Państwu atrakcje opisane w programie. To z czego i ile chcą Państwo skorzystać zależy już od własnych preferencji. Wiek uczestnika nie ma znaczenia, w imprezie mogą uczestniczyć dzieci i młodzież, jednak tylko pod opieką osób dorosłych.

PREFERENCJE ODNOŚNIE PRZYDZIAŁU POKOI PROSIMY WPISYWAĆ W POLU „UWAGI” W FORMULARZU REJESTRACYJNYM 

INFORMUJEMY, ŻE NIE POSIADAMY POKOI JEDNOOSOBOWYCH!

Zobacz terminy